Turniej piłki nożnej dla klas drugich i trzecich
16 czerwca w naszej szkole odbył się turniej piłki nożnej dla klas drugich i trzecich. Uczestniczyło w nim siedem drużyn (2A,2D,2E,2F,3A,3B,3C), które zostały podzielone na dwie grupy. Rywalizacja była bardzo…
